A  S  L  E  N

Butik bir Yurt Dışı Eğitim Firmasıdır

Öncelikli hedefimiz sizi tanımak,

İkinci hedefimiz ne istediğinizi anlamak,

Üçüncü hedefimiz ise “SİZE ÖZEL” Yurt dışı Eğitim planınızı çıkartarak sizin için en doğru olan eğitimi almanızı sağlamak ve siz eğitiminizden mutlu dönene kadar elinizi bırakmamaktır.

ASLI EREN KİMDİR?

Denizli’ de doğdu büyüdü. Denizli Anadolu Lisesinden 2002 yılında mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Daha lise yıllarından yabancı dile olan tutkusu başarısı oldu. Mezun olduktan sonra 1 sene Formasyon Eğitimi aldı ve mutlu olarak yapacağından emin olduğu İngilizce öğretmenliği hakkı kazandı. Fakat hayat onu daha farklı maceralara sürükledi ve çok daha keyif alacağı bir işe yönlendirdi. Formasyon eğitiminin sonunda Türkiye’nin önde gelen Yurt Dışı Eğitim Firmalarından birinde çalışmaya başladı. 3 senelik çalışma hayatına 6 aylık Amerika macerasıyla ara verip, döndükten sonra tekrar çok sevdiği aynı firmada çalışmaya devam etti ve 2018 yılında yurtdışı eğitim sektöründeki 11 yıllık deneyimi ile bu firmadan ayrılarak kendi danışmanlık şirketini kurdu.

 

“Uzun yıllardır bu işi sıkılmadan, heyecanla ve her gün kendimi yeni bilgilerle geliştirerek yapıyorum. Beni yurtdışı eğitim sektöründe en çok tutan şey de gerçekten yararlı bir şey yaptığımı biliyor & hissediyor olmak! İnsanlarının hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olabilmek paha biçilemez.  ASLEN Edu olarak hedefimiz, her öğrenciye uygun olan en doğru ülke ve programı seçmesinde yardımcı olmak, tüm süreçte yanında olmak ve öğrencimiz eğitim programından döndüğündeki memnuniyetini görebilmektir. Bu nedenle de butik ve az sayıda öğrenci ile çalışıyor ve her öğrenciye hak ettiği ilgiyi göstermeye çalışıyoruz.”

– ASLI EREN