Yurt Dışı Vize Danışmanlığı

Yurtdışı Ücretsiz Öğrenci Vizesi Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız gideceğiniz ülkenin vizesine başvurmanız gerekmektedir. Özellikle Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya ve İrlanda ülkeleri sizi vize işlemlerinde zorlayabilir. ASLEN EDU olarak öğrencilerimizin tüm vize danışmanlık hizmetlerini ücretsiz ve 12 yıllık deneyim ile profesyonel olarak sağlamaktayız.

Yurtdışı Ücretli Vize Danışmanlığı

Bazı öğrenciler, özellikle de yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak için vize danışmanlığına ihtiyacı olanlar okullarını kendilerini ayarlamış olabiliyor ama vize için profesyonel bir danışmanlık alarak ilerlemek istiyorlar. Bu tarz durumlarda makul ücretler ile sadece YURTDIŞI ÖĞRENCİ VİZESİ danışmanlığı verebilmekteyiz. Aynı zamanda TURİST olarak gitmek istediğiniz takdirde YURTDIŞI TURİST VİZE DANIŞMANLIĞI vermekteyiz.

Vize Danışmanlığı Neden Önemli

Yurtdışında gitmeye karar verdiniz, bütçenizi ayırdınız ve yola koyuldunuz. Maalesef bunlar yeterli olmuyor. Mutlaka gitmek istediğiniz ülkenin (vize uygulaması varsa) vizesine başvurmanız ve vizenizin onaylanması gerekir. Bu noktada birçok öğrenci yanlış başvurular yaparak red alabiliyor. Ya da yeteri kadar iyi başvuru yapamayabiliyor.  Bu nedenle vize danışmanlığı çin profesyonel bir yerden destek almak çok önemli. ASLEN EDU olarak biz size öncelikle KONSOLOSLUK mantığını gösteriyoruz ki, siz sadece bize değil kendinize de güvenerek başvurunuza sağlam adımlarla gidin!

Vize alım koşullarınız daha iyi anlayabilmeniz için “Yurtdışına Vize Alabilir Miyim?” yazımızı okumanızı mutlaka tavsiye ederiz. 

Vize Danışmanlığı Kapsamında Neler Yapıyoruz?

  • İlk olarak mevcut durumunuz ile ilgili detaylı bir ANALİZ gerçekleştirmekteyiz. Nasıl bri doktor hastasını tedavi etmeden önce sorular sorar ver durumunu tespit eder, biz de mevcut durumunuzu anlamadan sadece size evrak listesi vererek sağlıklı bir danışmanlık vermiş olmayız.
  • ANALİZ sonrasında SİZE ÖZEL hazırlanmış bir EVRAK LİSTESİ çıkartırız. Her öğrencinin aile, eğitim ve maddi durumu farklıdır. Bazı evraklar aynı olsa bile öğrenciye özel çıkarılan yurtdışı vize evrak listesi kafanızı daha az karıştıracak ve daha sağlam ilerlememizi sağlayacaktır.
  • Evraklarımız hazır olduktan sonra vizeyi almanızı olumlu yönde etkileyecek ekstra ne yapabiliriz ikinci bir DEĞERLENDİRME yapmaktayız ve gerekirse ek evrak istemekteyiz.
  • Yurtdışı Vize danışmanlık hizmetimizde İngilizce olarak TERCÜME edilmesi gereken tüm belgeleriniz YEMİNLİ Tercümanlarımız tarafından çevrilecektir. Bazı ülkeler istemese dahi, dosyanızı yabancılar inceleyecekse belgeleri anlayabilecekleri şekilde mutlaka tercümesi ya da İngilizce notunu eklemekteyiz.
  • Yurtdışında vize danışmanlık hizmeti almış olduğunuz ülkenin kuralları doğrultusunda BAŞVURU FORMLARI nız doldurulacak, online başvurularda tüm belgeleriniz sisteme yüklenecek, birebir başvurular için dosyanız eksiksiz hazır hale getirilecektir.
  • Vize başvurusunda bulunduğumuz ülke randevu ile başvuru kabul ediyorsa VİZE RANDEVUNUZ tarafımızdan alınacaktır. Bizim başvuru yapabildiğimiz ülkelerde siz gelmeden de dosyanız teslim edilmektedir.
  • Başvuru sonrasında TAKİP ve PASAPORT alımı sağlanacaktır.
  • Tüm öğrencilerimiz için vize onayından sonra, istenildiği takdirde UÇAK BİLETİ, SİGORTA ve KONAKLAMA ayarlama hizmeti de sağlamaktayız.

YURT DIŞINDA VİZE DANIŞMANLIĞI VERDİĞİMİZ ÜLKELER

 

AMERİKA

İNGİLTERE

KANADA

AVUSTRALYA

İRLANDA

GÜNEY AFRİKA

AVRUPA ÜLKELERİ

(Malta, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Polonya, Almanya vb.)

 

BİZE YAZIN