BENGİSU ÖZTÜRK – BRISTOL / INGILTERE

Herkese Merhaba ben Bengisu, sizlere Bristol/İngiltere’den yazıyorum 🌝🇬🇧

Aslen Edu ve İrem Hanım’ la yollarımızın nasıl kesiştiğini babam sizlere açıklamak istedi ben de bu süreçte benim tarafımdan neler yaşandığını ve benim en büyük motivasyonum İrem Hanımla olan sürecimi sizlere anlatmak istiyorum 😌 İlk telefon görüşmemizden itibaren güzel enerjisi, samimiyeti, ilgisi, hızlı geri dönüşleri bana ve aileme  kendimizi özel hissettirmesi çok değerliydi 🫶🏻 Sadece ilk zamanlar ve vize sürecinde değil sonrasında da aynı samimiyet, özenli ilgi devam ediyor, şüpheniz olmasın 😌

İrem Hanım’a hayallerimden ve hedeflerimden bahsettim, kendisi hayallerimi ve bütçemizi göz önünde bulundurarak benim için en uygun ülkeleri ve okulları seçenek olarak sundu. Sonrasında İngiltere’nin en iyi dil okullarından biri olan ELC Bristol’de 3 aylık yoğun İngilizce programının benim için en doğrusu olduğuna karar verdik. Okulumdan da bahsetmeden geçmek istemiyorum, kesinlikle harika bir okul 🌸 Eğitim konusunda çok iyiler (3 haftada 1 level yükseldim bile) ayrıca okulum sosyal aktiviteler konusunda da en aktif dil okullarından biri. Haftanın her günü bir etkinlik var ve her hafta değişiyor. Benim için gerçekten en uygun okulu seçtiğimizi düşünüyorum.

Sürecin en başından bugüne kadar iyi/kötü HER anımda bana destek olduğu ve yanımda olduğu için İrem Hanım’a çok teşekkür ediyorum ❤️ Gitmek istediğiniz yerlerin hayalini kurun ve arkanıza yaslanın, Aslen Edu sizin için her şeyi yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir