Beyza Baykal – SWPS ÜNİVERSİTESİ / POLONYA

2021 yılında son lisans senemdeydim ve yurt dışında yüksek lisans okumak için Aslı Hanım ile görüştüm. İstediğim alanlara göre okulları bulduk, değerlendirdik. Aslı Hanım okulumu seçmemde de bilgileri ile çok yardımcı oldu ve Polonya’yı seçtim.

Pandemi olduğundan dolayı genel olarak bazı sıkıntılar çıkıyordu ama Aslı Hanım’ın katkıları sayesinde bu süreci de sıkıntısız atlatabildik ve bir problem yaşamadık. Aslı Hanım özellikle psikolojik olarak da böyle zorlu ve problemlerim çıkmaya açık olduğu dönemde sakin kalmamı sağladı, kendisine de çok teşekkür ediyorum.

Okul başvurusu da vize başvurusu da yakından takip edildi. Aslı Hanım’ın iletişimde olduğu kurumlar da gerçekten işlerinde iyiler, bu süreçte yalnız kalmamış oluyor ve arkanızda büyük bir destek hissediyorsunuz. Ev bulmada dahi yardımcı oluyorlar. Şimdi Polonya’ya geleli 1 sene oldu ve ülkeden de çok memnumum. Birçok Avrupa ülkesinden daha ucuz, ayriyeten Polonya hem geleneksel hem de modern değerleri birleştiren bir köprü gibi. Kararsızsanız Polonya’yı araştırmanızı tavsiye eder, ve bu süreçte Aslen Edu ile çalışmanızı öneririm. Aslı Hanım’a bu süreçte profesyonellik ile yanımda olduğu için tekrar çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir